• Hoofdbestuur

  • Bestuursleden

    NaamFunctieE-mailFoto
    Erwin Gramser Voorzitter voorzitter@sparta25.nl
    Bert van Rixtel Secretaris secretaris@sparta25.nl
    Marielle van der Heijden Penningmeester penningmeester@sparta25.nl
    Sven van Leuken Bestuurslid Jeugdzaken jeugdzaken@sparta25.nl
    Stefan van Heijnsbergen Bestuurslid Voetbalzaken voetbalzaken@sparta25.nl
    Eric van Vegchel Bestuurslid Communicatie communicatiezaken@sparta25.nl
    John Verlijsdonk Bestuurslid Accommodatiezaken accommodatiezaken@sparta25.nl